Esileht  » 
Uudised ja teated  » 
Külaplats ja tenniseväljak  » 
Vee- ja kanalitrassi rajamine Irus  » 
Iru prügipõletusjaam  » 
Küla eestseisus  » 
Külakoosolekud  » 
Arengukava  » 
Ajalugu  » 
Ämma austamine  » 
Ilm  » 
Mittetulundusühingud  » 
Detailplaneeringud  » 
Lingid  » 
Jõelähtme valla uudised  » 
Keskkond  » 
» Uudised ja teated » Piknik Viimsis 27.05.2017

Piknik Viimsis

RANNARAHVA PIKNIKUPÄEV – MUINASASUMITE FESTIVAL JUBA 27. MAIL!

27. mail toimub Lubja mäel juba kolmandat aastat järjest Viimsi Rannarahvapiknik. Pidu on ellu kutsutud mõttega, et üks kord aastas on Viimsi erinevatel huvikollektiividel võimalus ühiselt kokku tulla ja näidata rahvale, millega keegi tegeleb, samas kutsudes inimesi aktiivselt ühinema isetegevusgruppidega.

Seekord on tänu Leader programmi koostööprojektile „Muinasasumite Iru ja Lubja pärimusfestivalid“ kaaskorraldajaks ja toetajaks MTÜ Iru Ämma Klubi. Klubi üllatab publikut ka oma ürituste pikaajalise toetustrupiga, kelleks on külalisesinejatena kaasatud Jõelähtme Kultuurikeskuse ansambel Pihlakobarad.

Peole on oodatud  kõik viimsilased, jõelähtmekad  ja meie sõbrad, kel meeldib tants, laul ja nali. Võtke kaasa pere, piknikukorv ja tekike  ja tulgem ning veetkem koos üks tore meeleolukas päev.

Pidu algab kell 13.00 ja lõpeb 17.00 ning on kõigile tasuta. Maitsvat kõhutäidet pakub Lubja kohvik ja ehtsat juuretisega valmistatud leiba ning küpsiseid Loo pagariäri Trifflee OÜ.

Põnevust lisab lastele Põnnipesa tegelusala Kristiina Sillaste juhendamisel, samuti Jõelähtme Motospordi Klubi vahva lasterongiga, miniATV-de ja minimootorrataste proovisõitudega.

Rannarahvapikniku korraldavad Annika Vaikla ja Raimo Tann koostöös Viimsi Huvikeskusega. Pidu sündis Pärnamäe küla ja Lubja küla ühisettevõtmistest ja on järg ühise jaanipeo  traditsioonile ning hea algatus viimsilaste koostöö tugevndamise suunas. Möödunud aastal laienes sõpruskond Iru küla rahva kaasamisega. Korraldajad usuvad, et koostöö ja kaasamine on võtmesõnad tugeva kogukonna loomisel ja arengul ning külaseltside jätkusuutlikul tegutsemisel.

Lisateave: Annika Vaikla mob 566 47 630, Raimo Tann mob 517 2941 ja Arno Kannike mob 506 4601

 


 design by tiger.ee