Esileht  » 
Uudised ja teated  » 
Külaplats ja tenniseväljak  » 
Vee- ja kanalitrassi rajamine Irus  » 
Iru prügipõletusjaam  » 
Küla eestseisus  » 
Külakoosolekud  » 
Arengukava  » 
Ajalugu  » 
Ämma austamine  » 
Ilm  » 
Mittetulundusühingud  » 
Detailplaneeringud  » 
Lingid  » 
Jõelähtme valla uudised  » 
Keskkond  » 
» Uudised ja teated » Vargad Iru külas

Ettevaatust - vargad!

Head Iru küla elanikud!

Sel nädalal on meie külas ringi käinud väga ebameeldivad tegelased. Kutsumata külalised on käinud juba vähemalt kolmes majapidamises. Üldjuhul toimub sissemurdmine tagaukse või rõduukse kaudu, ilmselt on visiit lühike, kuna kaasa haaratakse vaid televiisor vms. koduelektroonikat, mis esimese hooga kohe silma jääb. Kuigi vargusi on toimunud ka öisel ajal võib vähemalt ühel juhul kindlalt väita, et pätid murdsid sisse päevasel ajal, kui pererahvas tööl oli.

Sissemurdmised on toimunud: 

Pihlaka tee 1, Tuuslari tee 3 ja Ämma tee 17

Sellise sissemurdmissageduse juures võib oletada, et pätid on tiirutanud sel nädalal meie külas tõenäoliselt iga päev ja võib olla, et tiirutavad praegugi.  Kindlasti on keegi neid ka märganud.

Kui sulle on midagi kahtlast silma jäänud ülalmainitud aadresside läheduses, oled märganud mõnda võõrast tegelast või autot külavahel tiirutamas või ehk on naabruses mõne maja signalisatsioon häiresse läinud, siis ole hea ja anna palun oma tähelepanekutest teada. Edaspidi, kui midagi märkad, siis tee pilti, kirjuta üles auto number või aita muul moel politseil pätte tabada. Kunagi ei tea keda nad järgmisena külastavad.

Et kiireloomulist infot edaspidi operatiivsemalt edastada, olen moodustamas Iru küla meililisti mille kaudu kõik listi liikmed saaksid tulevikus omavahel informatsiooni kiirelt vahetada. Kui soovid, et ka sinu email selles listis oleks, siis ole hea ja saada palun oma emaili aadress mulle: artkuum@hotmail.com

Samal  aadressil võid kirjutada või helistada 5017127, kui midagi kahtlast oled Irus märganud.

Olgem valvsad ja teeme pättidele naabrivalvet!

Külavanem  Art Kuum

design by tiger.ee