Esileht  » 
Uudised ja teated  » 
Külaplats ja tenniseväljak  » 
Vee- ja kanalitrassi rajamine Irus  » 
Iru prügipõletusjaam  » 
Küla eestseisus  » 
Külakoosolekud  » 
Arengukava  » 
Ajalugu  » 
Ämma austamine  » 
Ilm  » 
Mittetulundusühingud  » 
Detailplaneeringud  » 
Lingid  » 
Jõelähtme valla uudised  » 
Keskkond  » 
» Uudised ja teated » Küla talvepäev

Hea Iru rahvas                                           

 

Iru küla V talimängud toimusid 15. veebruaril, kusjuures lume puudusel olid need sellel aastal sisemängud. Tänu perekond Lukasele, kes tõid Iru Ämma Majja väga korraliku lauatennise laua, saime korraldada turniiri. Rahvast oli kenasti ja tegemist oli nii suurtel, väikestel kui ka mudilastel, kellele tõid vanemad ja vanavanemad lauamängud ning joonistamistarbed.

  

Lasteturniirist võtsid osa Karin Kuum, Gea Palm, Lily Truu ja Denver Ardoja. Kõik mängisid omavahel läbi ja võidu sai head pinksimängu näidanud Karin, teise koha võitles välja Gea, kolmanda Denver ja seda toredat mängu alles alustav Lily jõudis nelja parema hulka!

  

Suurte turniirile registreerus 7 võistlejat: Elo ja Art Kuum, Birget Klooster, Mati Pärnamägi, Arno Kannike, Ansis Klasmanis ja Rein Lukas.


Ka suured mängisid kõik omavahel läbi. Kahjuks pidi pisipoja tõttu loobuma osavõtust Birget ning turniiri pooleli jätma Mati pojapoja Rasmuse uneaja saabumise pärast.

Kõik kohtumised olid pingelised, milledele publik elas vahvalt kaasa. Selgitasime kolmest geimist parema, kusjuures peaaegu kõik kohtumised lõppesid tulemusega 2:1.

Kõigi osavõtjate ja kohalolijate suureks üllatuseks tuli esimese Iru lauatenniseturniiri võitjaks Rein! Rein ei kaotanud ühtegi mängu. Teise koha võitlesid välja Elo ja Arno. Auhinnalise kolmandat kohta jagasid Ansis ja Art!

Lohutusmänguks tuli Ansisel alla jääda kohati klassikalist pinksi demonstreerinud Tiit Lukasele, seda siiski keskeda tulemusega 1:2.

 

Esikoha võitnuid autasustati klubi kõrgeima autasuga, milleks on Iru Ämma ja tema  maja pildiga keraamiline kruus. Teised said diplomid

Meie tore Iru Ämm tõi kohale ka toidukorvi kringli, pirukate, küpsiste ja lahedate jookidega. 

 

Oli tore spordipäev!                                   Irus, 15. veebruaril 2014

Arno

design by tiger.ee