Esileht  » 
Uudised ja teated  » 
Külaplats ja tenniseväljak  » 
Vee- ja kanalitrassi rajamine Irus  » 
Iru prügipõletusjaam  » 
Küla eestseisus  » 
Külakoosolekud  » 
Arengukava  » 
Ajalugu  » 
Ämma austamine  » 
Ilm  » 
Mittetulundusühingud  » 
Detailplaneeringud  » 
Lingid  » 
Jõelähtme valla uudised  » 
Keskkond  » 
» Ämma austamine » Statoil

PRESSITEADE
26. oktoober 2016


Irus asuv Premium 7 automaatjaam muutub Statoiliks

4. novembril viiakse Irus Saha-Loo 6/Ämma tee 79 aadressil asuv ja seni Premium 7 kaubamärgi all töötanud automaatjaam üle Statoili kontseptsioonile.


Pärast Konkurentsiameti heakskiidu saamist allkirjastati 26. septembril 2016 asjaõigusleping, millega Circle K Eesti AS omandas 23 Premium 7 kaubamärki kandva teenindusjaama vara. Vara hulka kuuluvad kinnisvara, teenindusjaamade opereerimiseks vajalik põhivara ja väikevahendid ning töö- ja ärikliendilepingud.

Vastavalt kokkuleppele alustas Circle K Eesti AS esmaspäeval, 17. oktoobril ostetud jaamade ülevõtmist ning nende Statoili kaubamärgi alla viimist. Täisteenindus- ja automaatjaamade üleviimine Statoili kontseptsioonile on planeeritud lõpetada novembri keskpaigaks. Ülemineku tulemusena saab Statoil taas turuosalt suurimaks mootorikütuste jaemüüjaks.

Circle K Eesti AS-i peadirektori Kai Realo sõnul võidavad uuendustest nii Statoili kui Premium 7 senised kliendid, kuna teenindusvõrk muutub oluliselt laiaulatuslikumaks. “Meie uute jaamade piirkondade elanikud saavad tankida parima kvaliteediga miles ja milesPLUS mootorikütuseid, mis võimaldavad saavutada kuni 3% väiksema kütusekulu ja parema mootori töökindluse,” lisas Realo.

“Kõik Premium 7 erakliendid on oodatud liituma Statoil EXTRA lojaalsusprogrammiga, et saada osa parematest soodustustest. Äriklientidele pakutakse võimalust jätkata Statoili kliendina samadel tingimustel,” ütles Realo. Statoili lojaalsusprogrammi EXTRA soodustusemäär mootorikütustele on 2,3 eurosenti liitrilt kehtides ühtemoodi nii täisteenindusjaamades kui ka automaatjaamades.  

Uued Statoili täisteenindusjaamad avatakse Järvamaal Märjandi külas, Tartus, Võrus, Põlvas, Viljandis, Lääne-Virumaal Haljalas, Pärnumaal Häädemeestes, Pärnus, Kohtla-Järvel ning Jõhvis, kuhu juba olemasolevale Statoili jaamale lisaks tuleb veel kaks jaama.

Automaatjaamadest kaks avatakse Tartus, üks Viljandis, üks Paides, üks Pärnumaal Audrus, üks Tallinnas ning kuus Harjumaal (Irus, Sakus, Sauel, Tabasalus, Kehras ja Kiilis). Uute teenindus- ja automaatjaamade Statoili kontseptsioonile üleviimise järel hakkab Statoil kliente teenindama kokku 77 müügikohas kõikjal üle Eesti.

23 teenindusjaama soetamine on suurim ostu-müügi tehing Eesti Statoili ajaloos.

Pärast Premium 7 teenindusjaamade ülevõtmist omab ja opereerib Circle K Eesti AS  57 täisteenindus- ja 19 automaatjaama ning üht mugavuspoodi. Ettevõttes töötab ligi 650 inimest, neist pisut vähem kui 600 teenindusjaamades. Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation Couche-Tard, mis annab tööd 100 000 inimesele ning kelle kaubamärgi Circle K all tegutseb Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Aasias üle 12 000 mugavuspoe ja teenindusjaama.

PILDIGALERII: Ühe esimesena muutus Statoiliks Tartu Kvissentaali jaam
Link: https://goo.gl/3lJyJ5
Foto: Argo Ingver

Lisainfo:
Diana Veigel
turundus- ja kommunikatsioonijuht
Circle K Eesti AS
tel 6757758

design by tiger.ee